Przewóz rzeczy w Krakowie – ile trzeba zapłacić za usługę transportu mienia?

Przewóz rzeczy w Krakowie – ile trzeba zapłacić za usługę transportu mienia?

7 czerwca, 2021 0 przez admin

Zamierzasz się przeprowadzić? A może chcesz przewieźć mienie o firmy? Sprawdź ceny usług transportu rzeczy w Krakowie.

Mienie można przewieźć samodzielnie lub też można zlecić jego przewiezienie zewnętrznym firmom. Gdy chcesz zdecydować się na drugą opcję, na pewno zastanawiasz się, z jakimi kosztami trzeba się liczyć. Gdy chodzi o przewóz rzeczy Kraków to wiele firm prowadzą usługi w tym właśnie zakresie. Jakie ceny mają dla swoich klientów?

 

Przewóz rzeczy – od czego zależy cena?

Do przewiezienia mienia konieczne jest posiadanie odpowiedniego pojazdu. Gdy jest ich dużo, samochód osobowy może nie być wystarczający. W takiej sytuacji pojazd dostawczy można wynająć, jednak można też zlecić kompleksową obsługę w firmie transportowej.

 

Firmy transportowe mogą zaoferować swoim klientom pełną obsługę, gdy chodzi o przewóz rzeczy w Krakowie. Wybrane z nich prowadzą także usługi przeprowadzkowe, które pozwalają na wygodne przeprowadzenie się do nowego lokum, na przykład domu, mieszkania czy biura.

 

Cena za przewóz mienia jest zależna od wielu czynników, w tym między innymi:

  • ilości mienia do przewiezienia
  • wielkości – gabarytów mienia
  • odległości do pokonania
  • rodzaju pojazdu potrzebnego do przewiezienia mienia
  • liczby pracowników pomagających przy transporcie

 

Gdy klient chciałby zamówić przeprowadzkę, która będzie włączała nie tylko sam przewóz mienia, ale też usługi dodatkowe, między innymi wyniesienie i wniesienie mienia, jego pakowanie na zamówienie, wówczas usługi będą droższe. Jest to jednak wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można przeprowadzić się do nowego lokum jeszcze wygodniej.

 

Ile kosztuje przewóz mienia w Krakowie?

Koszty dotyczące przewozu mienia rozpoczynają się już od około 2 złotych z 1 km. Mogą być one rozliczane także w inny sposób – ryczałtem. Wtedy przewiezienie mienia o określonym ciężarze i gabarytach będzie kosztowało wskazaną cenę, na przykład 150 zł. W przypadku mienia gabarytowego koszty będą wyższe. Także wtedy, gdy konieczne jest wyniesienie mienia z wyższego piętra, koszty idą w górę.

 

Najlepiej skontaktować się z firmami prowadzącymi przewóz rzeczy w Krakowie, aby otrzymać indywidualną wycenę. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, warto wysłać zapytania ofertowe do kilku firm prowadzących usługi transportu mienia, co powoli na wybranie tej świadczącej usługi w najkorzystniejszej cenie.