Impreza jak bajki! Jakie dekoracje wybrać na dziecięce urodziny?

Impreza jak bajki! Jakie dekoracje wybrać na dziecięce urodziny?

2 czerwca, 2021 0 przez admin

Aby urodziny były magiczne, nie można zapominać o odpowiednich dekoracjach. Jakie z nich najlepiej sprawdzą się na dziecięcą imprezę?

Prezenty, tort urodzinowy, gromkie „Sto lat” odśpiewane przez najbliższych, a potem szalone zabawy – dziecięce urodziny to wyjątkowy czas. Aby nadać im wyjątkowy, niezapomniany wymiar, nie można zapominać również o tym, by uzupełnić je o dekoracje. Sklep partytino.pl przygotował wiele propozycji na dziecięce urodziny. Oto te najciekawsze!

 

Zestawy kolorowych balonów

Balony to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów dekoracji wnętrz podczas wszelkiego rodzaju imprez. Doskonale nadają się również na urodziny dziecka. Zamiast zwykłych balonów warto jednak zdecydować się na te, które są specjalnie przeznaczone dla najmłodszych.

 

W sklepie internetowym partytino.pl można znaleźć specjalne zestawy kolorowych balonów, które po nadmuchaniu tworzą niesamowite kompozycje. To nie tylko balony gumowe, ale także balony foliowe w różnorodnych kształtach, na przykład serduszek, gwiazdek, zwierzątek, ulubionych postaci z bajek. Świetnie będą wyglądały również balony w kształcie cyfr, które dobiera się do urodzin.

 

Aby zestaw wyglądał efektownie, warto także zdecydować się na dokupienie butli z helem. Hel sprawi, że balon będą unosiły się w powietrzu. Można wtedy przygotować efektowny bukiet z balonów albo umieścić je w wielkim pudle, które po otwarciu sprawi, że wylecą one w górę.

 

Papierowe talerzyki i kubki

Świetnym pomysłem na nadanie urodzinom dziecka imprezowego charakteru będzie zakupienie papierowych talerzyków i kubków. Można znaleźć je również w sklepie internetowym partytino.pl.

 

Do dyspozycji są różnorodne talerzyki i kubeczki urodzinowe, na przykład z nadrukami bohaterów z ulubionych bajek, a także z kolorowymi napisami i motywami graficznymi, na przykład w gwiazdki, balony, serduszka.

 

Do kompletu można także dokupić papierowe serwetki z nadrukami, kolorowe słomki papierowe.

 

Banery, girlandy

Tego typu dekoracje doskonale nadają się do powieszenia na ścianie albo pomiędzy lampami. Można też wykorzystać je na zewnątrz.

 

Banery i girlandy urodzinowe wprowadzają do wnętrza niebanalny klimat i stanowią także świetne uzupełnienie dla dekoracji przygotowanych z balonów. Do wyboru jest wiele modeli, na przykład banery składające się z trójkątnych flag z nadrukami, banery z literkami układającymi się w napisy czy też girlandy zawierające połyskujące dekoracje.

 

Jeszcze więcej ciekawych pomysłów na urodzinowe dekoracje można znaleźć w sklepie internetowym partytino.pl.