Agregaty tynkarskie w firmie – inwestycja, która się opłaca!

Agregaty tynkarskie w firmie – inwestycja, która się opłaca!

20 stycznia, 2022 0 przez redakcja

Szukasz sposobu na rozwój swojej firmy budowlano-wykończeniowej? Zainwestuj w nowoczesny sprzęt? Sprawdź zastosowanie i korzyści wynikające z zakupu agregatu tynkarskiego.

Wielu przedsiębiorców prowadzących działalność w branży budowlanej i wykończeniowej poszukuje sposobów, by wyróżnić się na tle konkurencji, dotrzeć do nowych klientów i zacząć zarabiać więcej. Poza szerokim zakresem oraz jakością usług duże znaczenie ma wtedy wykorzystywane w firmie zaplecze.

Do czego służą agregaty tynkarskie?

Agregatami tynkarskimi nazywa się urządzenia, które przeznaczone są do przygotowywania mas tynkarskich oraz umożliwiają nakładanie ich na powierzchnie za pomocą metody natryskowej.

Dzięki agregatom można łatwo i szybko tynkować powierzchnie na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Pozwalają na otynkowanie ścian i sufitów z użyciem różnych typów tynków, między innymi cementowych, wapiennych, gipsowych czy akrylowych oraz ich mieszanek.

Ponadto agregaty tynkarskie firmy Małek, która jest jednym z liderów na polskim rynku w produkcji tego typu sprzętu, oferują także dodatkowe funkcjonalności. Za ich pomocą można przygotowywać masy szpachlowe, zaprawy klejowe, wylewki maszynowe na podłogi, masy poliuretanowe, masy bitumiczne, zaprawy szczelinowe czy zbrojeniowe.

Wobec tego za pomocą agregatu tynkarskiego można wykonać kompleksowe prace budowlane i wykończeniowe, aby zaoszczędzić czas i uzyskać ich wysoką jakość.

Dlaczego warto zainwestować w agregat do tynkowania?

Zastosowanie agregatu tynkarskiego związane jest z wieloma korzyściami dla firmy budowlano-wykończeniowej.

Zalety korzystania z agregatu do tynkowania:

  • Przyspieszenie prac – dzięki temu mogą one zakończyć się prędzej niż przy użyciu technik ręcznych, co przekłada się na szybkie wykonanie inwestycji,
  • Wysoka jakość materiałów – agregat tynkarski odpowiednio miesza materiały i pozwala na nałożenie ich równomiernie, co przekłada się na jakość wykonanych prac,
  • Rozległe zastosowanie – za pomocą agregatów tynkarskich można wykonać prace tynkarskie oraz wykorzystać je do innego typu materiałów,
  • Obniżenie kosztów – wykorzystanie agregatu pozwala na zredukowanie kosztów tynkowania, co jest korzystne zarówno dla firmy, jak i dla jej klienta,
  • Większe zadowolenie klientów – firmy, które wykorzystują agregaty, mają wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają je ze względu na szybkość, dokładność i jakość wykonanych robót.

Wybierając wysokiej jakości urządzenia, na przykład agregaty tynkarskie firmy Małek, można również korzystać ze sprzętu, który charakteryzuje się wysoką sprawnością, wydajnością oraz efektywnością pracy.

Jak pozyskać agregat tynkarski do firmy?

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby wyposażyć swoją firmę w agregat tynkarski, mogą zrobić to przez jego zakupienie – ze środków własnych lub na kredyt, wyleasingowanie albo wypożyczenie.

Zakup agregatu to przyszłościowy wybór, ponieważ pozwala on na uzyskanie urządzenia na własność. Firmy często decydują się także na leasing agregatów, ponieważ umożliwia on pozyskanie urządzenia bez ponoszenia wysokich kosztów wstępnych. Wypożyczenie sprzętu sprawdzi się natomiast wtedy, gdy jest on w firmie używany sporadycznie.

Można również skorzystać z zakupu agregatów online, na przykład w taki sposób sprzedawane są agregaty tynkarskie firmy Małek. Dzięki temu dostęp do wysokiej klasy sprzętu posiadają wszyscy klienci, którzy chcieliby zaopatrzyć w nie swoje firmy.

Więcej informacji związanych z ofertą agregatów tynkarskich polskich i zagranicznych producentów, cenami oraz z formami finansowania można znaleźć online.