Radosnych Świąt Zmartwychwstania…

Opublikowano: 13 Kwi 2017

 

Spotkanie z redaktor Dorotą Kanią i dr. Jerzym Targalskim

Opublikowano: 3 Kwi 2017

Poseł Stanisław Pięta i Klub Gazety Polskiej w Bielsku – Białej zapraszają na spotkanie z redaktor Dorotą Kanią i dr. Jerzym Targalskim.
Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.15 w salce parafialnej kościoła NSPJ w Bielsku-Białęj ( obok dworca PKS).
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Marsz Żołnierzy Wyklętych w Bielsku – Białej

Opublikowano: 10 Mar 2017

Ulicami Bielska – Białej przeszedł VI Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Serdecznie dziękuję Związkowi Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Światowemu Związkowi Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Bielsku – Białej za objęcie honorowym patronatem tegorocznych uroczystości. Bardzo dziękuję współorganizatorom Pani Jadwidze Wiśniewskiej – Poseł do Parlamentu Europejskiego, NSZZ Solidarność Region Podbeskidzie, Stowarzyszeniu Aktywnych Polaków, GRH Beskidy, Klubowi Gazety Polskiej w Bielsku – Białej, Towarzystwu Patriotycznemu Żywiecczyzny, ONR Bielsko – Biała, Stowarzyszeniu kibiców BKS za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie tego wydarzenia. czytaj dalej »

Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Bielsku – Białej

Opublikowano: 20 Lut 2017

28 lutego ulicami Bielska – Białej przejdzie jak co roku Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rozpoczynamy o godz. 17.00 na Placu Opatrzności Bożej. Kończymy Mszą Świętą o godz. 18.30 w kościele NSPJ w Bielsku – Białej. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach.

Copyright © 2017 Stanisław Pięta
Projekt i wykonanie: whiteghost